Nezařazené

Prodloužená ruka chytrých telefonů

Značek, které vyrábějí smartphony je nespočet. Na trh se již před několika lety ale dostal doprovodný produkt, který zajisté bude chtít každý fanoušek moderních technologií. S chytrými hodinkami si můžete snadno usnadnit život, získat hezký doplněk a navíc se budete moci chlubit svým známým, přátelům a kolegům v práci. Podívejme se nyní na ty nejlepší .
smart hodinky

Legendární Apple

Apple Watch Series 4 je často označována jako největší revoluce ve vývoji těchto úžasných hodinek. Změna se udála ve změně velikosti displeje, který je větší než býval. Nemá téměř jiné rámečky a za ním se skrývá vylepšený a mnohem výkonnější procesor. Díky tomu lépe reaguje na vaše podněty a dosahuje také lepší animace. Vše tedy funguje přesně tak, jak má a jak klienti požadují.

Kromě technologií se dočkáte také jedinečné možnosti vzhledu, protože si běžného dne můžete měnit pásky podle svých potřeb. Snadno si vyměníte druh pásku podle designu. Jeden na běžné pracovní pochůzky, druhý na sportování a třetí na významnější události, kde je zapotřebí působit elegantně. Stejně tak vám budou sledovat fitness hodnoty, díky kterým si můžete monitorovat své aktivity během každého dne.
hodinky podnikatele

Kvalitní spojení

Apple Watch můžete také ovládat hlasově, takže například textovou zprávu můžete jednoduše nadiktovat. Můžete přes ně samozřejmě také telefonovat, stejně jako u ostatních kvalitních produktů tohoto druhu. Jediným problémem, který s nimi můžete mít, je malá výdrž baterie. Ta totiž vydrží jen pouhý jeden den.

Pokud je spojíte s dalšími produkty od této společnosti, tak získáte úžasnou přidanou hodnotu. Můžete na nich pracovat v určité aplikaci, přičemž se rozdělaná činnost uloží a můžete si ji dodělat na klasickém notebooku. Máte tak jedinečnou příležitost pracovat jen prostřednictvím tohoto přístroje na svých projektech kdekoli a kdykoli potřebujete. Přece jen vytahovat notebook nejde úplně všude.

Cena:

  • velikost 40 mm od 11 290 Kč,
  • velikost 44 mm od 12 090 Kč.