Zboží

Horská terénní kola zažila velkou proměnu

Pokud se zaměříme na výběr kvalitního elektrokola, které je již v dnešní době úplně běžné a přirozené, tak je dobré se napřed zamyslet, kde se s takovým kolem budeme nejvíce pohybovat. Do terénu se samozřejmě bude hodit více horské provedení,než silniční nebo městská úprava. V podstatě je to kolo, na které jsme běžně zvyklí. Má to přehazovačku, odpružené vidlice, pedály, řídítka, zvonek a další známé komponenty. V čem se bude lišit, je rozhodně podpora elektromotoru a bez akumulátorové baterie nám to také moc platné nebude, jelikož bez ní si leda tak pořádně zašlapáme.

Na horském kole v terénu na kopci s výhledem na krajinu a lesy

Horské kolo je stále žádanější

Není ani divu, je to takový hravý komponent a dává skutečný pocit svobody. Když se ještě vezme v úvahu to, že s nabitou baterií se vyjedou všechny kopcovité terény a cesty, tak skutečně není co řešit. S koupí je dobré si nechat poradit, jelikož přece jenom se jedná o poměrně vyšší investici, tak abychom později nelitovali. Velký výběr horských elektrokol nám umožní si vybrat nejen vhodnou velikost, ale i geometrii, která bude vhodná pro naši postavu. Také bude záležet i na správném nastavení sedla, samotných řídítek a nesmí se podcenit ani správné seřízení kola s případným servisem.

Jak dostat partnerku na kolo?

To je vcelku jednoduché. S lákavou nabídkou dámských elektrokol si každá žena hravě poradí. A když jí kolo padne nejen do oka podle vzhledu a tvaru, ale zároveň bude vyhovující i posed, tak už bude třeba jen řešit správnou cyklistickou výbavu. Není totiž lepší požitek ze svobodné jízdy, když se stoupáním do kopců někdo pomáhá, v tomto případu elektromotor. Poté je důležité vybrat ještě romantické krajinky a cesty. Nejen že naleznete společnou zábavu, ale vaše síly budou na cestách vždy vyrovnané. To se pak bude jezdit jedna radost. Navíc budete průběžně dělat něco pro své zdraví, nejen si užívat svobodu a radost z jízdy. Dokonce i jednou týdně to tělo řádně ocení.