Business

Rezervační systém, který vaši klienti ocení!

Jestli se vám podařilo splnit si svůj sen a pracovat jako fitness trenér nebo třeba instruktor jógy, tak vám srdečně gratulujeme. Taková práce je nádherná zejména v tom, že můžete velkou část dne trávit svým koníčkem a dělat něco, co vás doopravdy baví. Jenže tím to bohužel nekončí a musíte se postarat i o jisté administrativní záležitosti.

Asi tou nejdůležitější službou pro vaše klienty (samozřejmě kromě kvality samotných lekcí) je spolehlivý rezervační systém. Odškrtávání lekcí propiskou na papírových kartičkách nevypadá příliš profesionálně, a navíc se dá velmi snadno zfalšovat, takže můžete přijít o peníze. Navíc vaši klienti takovou kartičku mohou ztratit a vy pak nemáte, jak dohledat počet lekcí, které si už odchodili.

nepřehledný rezervační systém

Skvělým a jednoduchým řešením je nechat si udělat rezervační systém od Fitness rezervační systém. Můžete si nechat vytvořit permanentky s jakýmkoliv časovým omezením. Vaši klienti si tak budou moct pořídit permanentku na rok, půl roku nebo jen na měsíc, podle toho, jak jim to bude nejvíce vyhovovat. Je tu pochopitelně i možnost udělat kartičky na omezený počet vstupů. Ne každému totiž časové omezení funguje, takže se může víc hodit permanentka na deset nebo dvacet vstupů.

posilování ve fitness

Fitness rezervace vám také umožní vytvořit si kreditní systém, díky kterému budete moci dobít svým klientům kredit přímo na recepci. Díky tomuto systému si klienti budou moci dobít kredit i z domova přes platební bránu, pokud to pro ně bude pohodlnější.

Další výhodou je možnost vytvářet různá členství, tak můžete ocenit své věrné zákazníky a dopřát jim nějaké výhody navíc. Tato funkce se dá navíc využít i u online lekcí, takže můžete svým členům i poskytovat videa se cvičením na doma. Fitness rezervace vám také nabídne možnost štítkování uživatelů, tato funkce se hodí zejména centrům, které už mají více klientů a potřebují je nějakým způsobem filtrovat a třídit, aby si ve všem zachovaly pořádek.