Zboží

Zamilované psaní

Svatební oznámení Goldpress je vždycky důležité a byla by vážně škoda, kdybyste to nechali jen tak nebo byste to nechali odbýt. Víte, dříve se dělalo velmi kvalitní svatební oznámení a dávalo se na tom hodně záležet. Nyní to už docela ztrácí hodnotu, protože lidi nechávají všechno na polední chvíli. Anebo si svatební oznámení pošlou úplně netradičně a velmi moderně.

Svatba je krásný den.

A to jak SMS nebo email. Myslím, že ani jedna z těchto dvou variant není skvělá. Mě se to nelíbí a já jsem raději za to, aby svatební oznámení bylo jako kdysi dávno. Já si třeba pamatuji svatební oznámení mých prarodičů. Bylo vážně krásné a hodně romantické. Byla to taková menší přehnutá kartička z tvrdého papír. Na přední straně na tom byla bílá holubice a držela v zobáčku květinu. A když se svatební oznámení otevřelo, tak tam byly jména mých prarodičů. Jejich svatba byla v roce devatenáct set šedesát tři. To je už hodně dlouho. A oni mají pořád to svatební oznámení schované. Je to vážně moc krásné, a hlavně moc romantické a já si myslím, že tak by to mělo být vždycky. Líbí se mi, když si na to můžu fyzicky sáhnout.

Svatba si žádá šaty a svatební oznámení.

Takové důležité oznámení bych nikdy nedělala přes email nebo SMS. Možná jen jako doplňkové, nějaké vtipné oznámení, ale to klasické, to hlavní bych udělala krásně na papír, jako tom u bylo kdysi. Navíc víte, že svatební oznámení se předává osobně? Ano, nikdy ne poštou. Možná už je to trošku povolené, že se to může dát do schránky, ale já si zase pamatuji, že můj bratranec předával svatební oznámení osobně. Prý takto objel padesát šest lidí. Ale myslím, že udělal dobře. Nějaké svatební tradice by se měly dodržovat, protože všechno krásné skoro mizí. A mě se líbí, když se ty pěkné tradice udržují. A co vy? Pamatujete si na nějaké svatební oznámení, které jste neposedy dostali? Nebo jakému svatebnímu oznámení byste vy dali přednost?