Sport

Maličkosti dokáží rozzářit byt

Velkých věcí si všimne každý ihned, každá skříň, sedací souprava nebo jiný větší kousek nábytku či koberce upoutá pozornost prakticky ihned. Je to také tím, že zaberou poměrně více místa v místnosti, než ostatní věci. Poté přichází na řadu různé doplňky na zeď, do volných prostorů nebo zkrátka dekorace na holá místa. Nikdo v tuto chvíli moc nepomýšlí na to, že barvy může pustit i do jiných výrobků, jako jsou například zásuvky. Nemusí totiž zůstat u klasických tvarů anebo bílé barvy, která stála u zrodu těchto produktů. Naštěstí i v tomto je trh dostatečně zásobený a zásuvky Lightpark dovedou udělat perfektní design, který mnohé uživatele překvapí svým vzhledem a přirozeně i provedením.

zásuvky, které splynou s designem zdi, s jeho obložením

Dětský pokoj a přívod elektřiny

Každý rodič chce chránit své potomky a také každý ví, že elektřina je nebezpečná. V podstatě ano bude nebezpečná, pokud zásuvky nějakým způsobem budou nezabezpečené. Naštěstí to je otázka zakoupením pouhého krytu, který zamezí dětem přístup do otvorů, které přirozeně jsou nutné, ale zároveň také velmi přitažlivé a lákavé pro děti. Přitahuje je přesně to, co je nebezpečné a snaží se prozkoumat proč. Jinak s krytem se nemusí obávat žádný rodič a dítě lze ponechat klidně o samotě ve svém úkrytu. Tady je totiž jeho svět a zrovna ho sem vtěsnat není také jednoduché, jak se může zdát.

bílá zásuvka, která je vsazena do červeného rámečku

Uspořádání má svůj smysl

V dětském pokoji mají své zásadní postavení tři základní zóny.

  1. Spací – to je místo kde se odpočívá a pokud možno by tak mělo u toho i zůstat.
  2. Pracovní – ta se moc v raném a útlém věku nevyužije, ale přirozeně s přibývajícím věkem nabývá jeho významu. Tady je již dobré pamatovat na dostatečný počet zásuvek pro stolní osvětlení a také zapojení elektronického zařízení.
  3. Hrací plocha – děti si potřebují hrát a tím rozvíjet svoji motoriku a také smysl pro vytváření hodnot. Je pravdou, že když jsou děti malé, tak je zcela zbytečné jim bránit si hrát v posteli, až mnohem později začnou rozlišovat smysl oddělení místnosti.