Business

Zubař na Praze 10

Zubař je v dnešní době jen těžko k sehnání a shánět ho na poslední chvilku není dobrý nápad. Jestliže Váš zubař ukončil činnost a teď nemáte kam jít, tak se nove registrujte na Praze 10. Tato nová ordinace ve Vršovicích, Vám nabídne kompletní péči o zuby a to i s dentální hygienou a dalšími službami na jednom místě.

Stomatologie

Stomatologie Praha 10, nabízí registraci novým pacientům a nabírá jak mladší, tak starší generace. Pokud nemáte zubaře, tak se jednoduše registrujte přes internet a domluvte si termín prohlídky. Tato ordinace je moderně vybavená a pracují zde proškolení zubaři. Mimo to se nemusíte bát, že by Vás nějaký zákrok bolel, vše je bezbolestné a provádí se v naprosté svědomitě. Navíc tato ordinace nově spolupracuje se všemi státními pojišťovnami České republiky a také s VZP a Maxima a.s. Tudíž zde nenecháte velké peníze a budete mít nějaké úlevy. Pokud se rozhodnete pro pobočku v Praze, tak sem pohodlně dojedete automobil. Ten můžete zaparkovat u obchodního centra Eden, odkud to budete mít jen 5 minut ke klinice. Samozřejmě se sem dostanete jak autobusem, tak tramvají.

Stomatologie

Na webových stránkách se můžete také podívat na podrobný ceník všech prací a to od rentgenu až po složitější zákroky. Dále zde najdete všechny pojišťovny, se kterými klinika spolupracuje. Za zhlédnutí také stojí ostatní kliniky, které se nacházejí v Mělníku, v Horní Počaply, a také v Roudnici nad Labem. Bude tak jenom na Vás, na které se z těchto klinik se registrujete a kam budete chodit ke svému zubaři. Mimo registraci online si můžete také na danou kliniku zavolat, nebo poslat email, ovšem telefonní kontakt je nejlepší, pokud chcete prohlídku v určitém datu a čase.

Jestliže tedy nemáte zubaře a přemýšlíte, ke kterému se přihlásit, tak zvolte tyto kliniky. Zaručeně se Vám bude jejich práce líbit a konečně budete chodit k zubaři bez stresu.