Zboží

Vymyslete originální dárek pro vaši těhotnou kamarádku

Těhotenství je opravdu jedním z nejkrásnějších období. Je to období plné očekávání, plné příprav na nový život s miminkem. Maminka se těší z každého dalšího ultrazvuku či z toho, jak ji krásně roste bříško. Jakmile ucítí první pohyb miminka, začne opravdu věřit, že v ní ten malý tvoreček roste a dělá všechno proto, aby se tam měl jako v bavlnce.

matka

S těhotenstvím jsou však spojené také určité problémy. S rostoucím bříškem roste také tlak na močový měchýř, v důsledku čehož chodí těhotné ženy neustále na toaletu, s rostoucí váhou se objevují problémy s pohybem, otoky nohou, zvýšená únava. Přestože se maminka na miminko neskutečně těší, mohou být některé problémy v tomto období opravdu nepříjemné. Celkově se tělo připravuje na porod, což znamená, že se mohou objevit také bolesti v oblasti pánve. Po porodu se však postupně všechno vrátí do normálu a miminko bude na světě.
Všichni většinou řeší dárečky pro miminko, co kdybyste však s ostatními kamarádkami potěšili také svou těhotnou kamarádku – nastávající maminku, která musela miminko odnosit a prožít tak i tu méně příjemnou stránku spojenou s těhotenstvím. Za to si to přece zaslouží.

dítě v bříšku

Typy na dárek pro těhotnou kamarádku

  • Oblíbená čokoláda –na stres a únavu je čokoláda nejlepší. Sežeňte tak nějakou oblíbenou čokoládu vaší kamarádky a dopřejte ji trošku toho sladkého potěšení před tím, než začne hubnout nabraná kila.
  • Relaxační balíček – vytvořte ji balíček se svíčkami, s pěnou do koupele či koupelovými perličkami, krémy… Vše v její oblíbené vůni. Dopřejte ji tak zasloužený odpočinek před tím, než se miminko narodí na svět.
  • Těhotenské focení – zakupte jí poukaz na těhotenské focení a dopřejte ji tak zvěčnění jejího rostoucího bříška.
  • Vytáhněte jí ven –pokud se cítí dobře a nemá nějaké závažné problémy, uspořádejte ji poslední párty před tím než se stane mámou. Klidně jděte na diskotéku nebo si udělejte párty u jedné z vás doma, vše v poklidu samozřejmě. Určitě si to však užije a přijde také na jiné myšlenky.

Tipů na dárky je opravdu spousta, stačí se jen malinko zamyslet a určitě vymyslíte něco originálního.