Zboží

Věnujte praktický, byť originální dárek

A jak to vnouče roste, viďte? Jako z vody. Ještě nedávno to byl naprosto bezbranný novorozenec, plně odkázaný na pomoc ostatních. A nyní? Už se to malé škvrně učí samo jíst! Utíká to, utíká! Než se nadějete, stane se z něj malý školák.

Ale přibrzděme.
Vaše vnouče je teprve na začátku, kdy se učí samoobslužným dovednostem, které jej dovedou k naprosté samostatnosti. Jednou z těchto dovedností je samo se najíst. Je to fuška. Jak pro dospělé, tak hlavně pro dítě samotné.
Těch špinavých košilek, těch plínek, které má omotané kolem celého tělíčka, aby se nezmazalo. Ale to k tomu patří. Proto je třeba zajistit dítěti pohodlí bryndáčkem, který nedonesené jídlo do úst zachytí, a přitom bude mít dítě naprosté pohodlí. A čím víc bryndáků bude dítě mít k dispozici, tím větší pohodlí bude mít maminka. Proč? Protože nebude muset po každém samostatném jídle bryndák vyprat.

Máte tip na dárek
Jako správní prarodiče byste neměli přijít za vnoučetem bez dárku. Zaměřte se tedy na praktičnost dárečku. Beztoho má Vaše vnouče tolik zbytečných krámů, viďte? Originální bryndáčky https://www.kojeneckeobleceni.cz/Originalni-bryndacky-c64_0_1.htm bude jedním z tipů na dáreček, který bude přivítán s nadšením. Možná, že ne až tak samotným prckem, ale hlavně z pohledu ustarané maminky. I když se může stát, že Vaše vnouče si darovaný bryndák oblíbí pro svou barevnost, nebo obrázek. Co Vy víte!

dětxké bryndáčky

I když je bryndák určen pro zachycování jídla a počítá se s tím, že bude brzičko zašpiněný, přesto může být jedinečný. Originálním bryndáčkem potěšíte vždycky, a zároveň ušetříte denní praní jednoho, nebo dvou bryndáků.
A když přihodíte zase další, maminka bude moci všechny originální bryndáčky připravit do kočárku, do cestovní tašky, vedle židličky dítěte. Prostě do všech míst, kde se dítě nachází, nebo nacházet bude. Tak se snažte, milí prarodičové!