Business

Také si rádi prohlížíte ženské nohy


Krása ženského těla snad nemá hranic, stejně jako láska. Muži na něm obdivují zejména pohlednou ženskou tvář a typické pohlavní rysy – široké boky, pevná ňadra a zadek a svůdný klín. V anketních otázkách na posuzování krásy žen figurují i termíny „horňák nebo dolňák“, což souvisí právě s poprsím a genitáliemi, ovšem výraz „dolňák“ není v tomto směru tak úplně přesný. Je to spíše „středňák“, protože to, co je až dole, jsou nohy a chodidla. Na pěkně tvarované dlouhé a štíhlé ženské nohy se podívá snad každý. Je to skutečná ozdoba těla, což nelze popřít. Nohy však velmi významně souvisí i s tvorbou mužského hormonu testosteronu, který je potřebný mimo jiné i pro pevnou a dostatečně dlouhou erekci a pro chuť na pohlavní styk.

ženy na svatbě

I nohy přispívají k tvorbě testosteronu

Čím vlastně nohy přispívají k vytváření typicky mužského hormonu? Odehrává se to zejména tehdy, má-li muž ženské nohy na dosah ruky a žena je jimi objímá, hladí a laská. Ženské lýtko a stehno ležérně odložené na mužském těle, s velmi hladkou, jemnou a lehce osmahlou pokožkou, je jedno z nejsilnějších ženských afrodiziak, ale to není vše. Ve hře jsou i chodidla a po jejich jedinečné kráse vzhlíží opravdu velké procento mužů, možná větší, než si myslíte. Nejsou to fetišisté, prostě se jim líbí nejen růžové bradavky, růžový vstup do vagíny a růžové rty, ale i růžové plosky bosých nohou.

muž a žena

Růžová barva symbolizuje lásku a není náhoda, že růžová právě výrazně vyniká na těchto tělesných partiích. Mnoho mužů také vzrušuje vůně potu na ženských chodidlech, je to opět jedno z přirozených přírodních afrodiziak, které se stará o to, aby žena muže fyzicky silně přitahovala pro plození zdravých dětí. A pokud se přece jen přistihnete, že vaše erekce není nic moc, a že by bylo zapotřebí něco s tím udělat, nepřemýšlejte nad tím, kde koupit Viagru, ale raději se zaměřte na stresové vlivy a váš ne zrovna ideální jídelníček. Vypomohou vám s tím, mnohem lépe, než Viagra, bylinky, jako je Maca peruánská nebo Ženšen, a také alespoň občasné návštěvy prodejen zdravé výživy.