Business

Soukromí nadevše

Splnili jste si sen a konečně jste si postavili rodinný dům na krásném pozemku, ale vaší zahradě něco chybí. Ale ne jenom na zahradě, ale i před domem kde máte silnici po které jezdí auta. Máte malé děti a strach o ně je velký, hlavně když jsou ještě malé a když si hrají tak nehledí kolem sebe. Máme pro vás skvělí typ jak zabránit neštěstí a taky jak si oddělit pozemek třeba skrz sousedy.

betonový plot

Ano je to plot. Ale ne leda jaký, jde o betonové ploty. Můžete si natáhnout po vaší parcele obyčejné pletivo, které ale nezakryje váš pozemek tak jak by jste si představovali, jen pouze oddělí vaší a sousedovu parcelu. Můžete ho nechat proplést různými keři, které se budou po plotě plazit, jenom že ty budou potřebovat nějakou péči. Budete ho muset zalévat, zastřihávat a udržovat v nějakém pořádku aby se nedostal tam kde nemá. Dále si můžete dát na pozemek i živý plot, ale opět se o něj budete muset starat. S betonovými ploty se vám tohle stát nemůže. Máte obavy, že vám zabere spousty místa a vaše zahrada se tak výrazně zmenší? Bát se nemusíte, jelikož betonové ploty jsou tenké a tak se nemusíte bát že vám zahradu zmenší.

betonový plot

Pokud máte třeba pozemek ve svahu což se stát může a je to taky velmi běžné, tak i tady jsou betonové ploty postavit, dokonce si můžete zvolit i libovolnou výšku. Na straně k sousedům si můžete nechat plot udělat větší tak aby přes něj nebylo vidět, Jistě to uvítají rodiny, které třeba mají zahradní bazény, altány a nebo pergoly a nepřejí si být jakkoliv rušeni a být hlavně na očích ostatních. Před domem si ho zase můžete nechat udělat nižší aby šel vidět váš dům a třeba krásné okrasné květiny nebo keře. Nebo aby jste prostě jen viděli vy na okolní svět a byli tak v obraze co se děje.

S betonovými ploty máte opravdu moc možností, stačí se poradit s odborníky, kteří vám jistě moc rádi poradí s výběrem.