Business

S vozem z autopůjčovny dodávek k nejkrásnějším přehradám


AutopůjÄovna dodávek vám poskytne vozidlo na libovolnÄ› dlouhou dobu. Jestliže se s kamarády dohodnete, že vás bude cestovat vÄ›tší poÄet a „složíte se“ na půjÄovné a na projetou naftu, pak můžete prožít bájeÄné dobrodružství bez ohledu na dovolenkové pobyty s cestovními kancelářemi, navíc s rizikem blízkého kontaktu s lidmi, které neznáte.

Jízda s dodávkou v partÄ› je zábavnÄ›jší, podstatné je, abyste se navzájem znali a důvěřovali si, a byli ochotni se i vystřídat v řízení. V kabinÄ› dodávek je vÄ›tší prostor na sezení, více komfortu a pohodlnÄ›jší cestování, podobnÄ› jako v autobuse. Nebudete se tísnit na zadním sedadle, krÄit nohy a muset zastavovat na nucené pÅ™estávky každých padesát kilometrů.

A kam se vydat? Jen v ÄŒesku je tolik možností – hrady a zámky, přírodní rezervace, hory a pahorkatiny s krásnými výhledy, lázeňské oblasti a mimo jiné i pÅ™ehrady a jezera. Rádi bychom vám nabídli pár tipů na nejkrásnÄ›jší Äeské pÅ™ehrady:

lipenská přehrada

Putování za přehradami

Les Království – nedaleko od Dvora Králové nad Labem se rozprostírá tajemná pÅ™ehrada, zakonÄená velmi působivou kamennou hrází. NÄ›kteří lidé ji považují za nejkrásnÄ›jší pÅ™ehradu na celém svÄ›tÄ›.

KlíÄava – pomÄ›rnÄ› málo známá a nenápadná, ale o to krásnÄ›jší. Výlet na KlíÄavu spojte s hradem KÅ™ivoklát, koupáním v Berounce a prohlídkou Skryjských jezírek. Zjistíte, jak Äarokrásná Berounka je.

západ slunce

Lipno – výhodou Lipna je jeho rozloha, zvedají se tu mnohdy velké vlny a na cyklistické výlety lákají i šumavské hvozdy. Můžete se tu koupat, provozovat vodní sporty a užívat si této malebné krajiny jižních Čech.

Souš – rozsáhlá vodní plocha v Jizerských horách na překrásném místě, obklopena lesy, vás nenechá na pochybách, že je v Česku přece jen krásně. Vezměte s sebou jízdní kola a in-line brusle a právě zde je užijete do sytosti.

Švihov na Želivce – je tu neuvěřitelný klid a pohoda, můžete se ubytovat v kempu Horka nad Sázavou a zavítat k nejzajímavější sypané hrázi ve střední Evropě. Uchvátí vás svou výškou a sklonem a jistě si nenecháte ujít ten prožitek sejít ze schodů až dolů pod hráz a pak zas zpět nahoru.