Sport

Přehled aktuálních spekulací

Největší zprávou posledního týdne je návrat Zidana na lavičku Realu Madrid. A už teď se spekuluje o tom, že francouzský manažer bude mít na přestupy až 300 milionů eur. A kdo by měl posílit Bílý balet? Největší zájem by měl Real mít o Edena Hazarda z Chelsea a Christiana Eriksena z Tottenhamu. Na seznamu se podle médií měli objevit i Mbappé s Neymarem, ale zde můžeme s klidným svědomím říct, že na tuto dvojici je 300 milionů málo.
hřiště na fotbal
Manchester United po nástupu Ole Gunnar Solskjaera prožívá znovuzrození. Nicméně v létě se i na Old Trafford dají čekat poměrně zajímavé manévry. Posilovat by se měla především defenziva. Red Devils se dlouhodobě zajímají o několik stoperů v čele s Koulibalym, Škriniarem a Manolasem. Přijít by pak měl i Wan-Bissaka z Crystal Palace, který by na pravé straně obrany měl nahradit odcházejícího Valenciu.AC Milán má zájem o vycházející hvězdičku španělského fotbalu Daniho Olma. Ten v současné době působí v dresu Dinama Záhřeb. Zájem vzbuzuje také vycházející hvězda skotského fotbalu. Kieran Tierney, který neodmyslitelně patří k defenzivě Celticu se prý rozhoduje mezi nabídkami z Leicesteru a Dortmundu, přičemž by měl preferovat německou cestu. Federico Chiesa patří mezi vycházející hvězdy italského fotbalu. Toho si samozřejmě všímají věhlasné kluby. O jeho služby má zájem Tottenham. Problém by mohla být cena, protože Fiorentina za svůj klenot chce minimálně 70 milionů. V létě bude rušno i okolo argentinského snipera Maura Icardiho. Zájem o jeho služby by měli mít oba manchesteské kluby a promluvit by do bojů o jeho podpis mohla i Barcelona s Realem Madrid. Portugalské kluby umí vychovávat top hráče.
olympijský stadion
A Benfica má ted ve svém kádru další dva klenoty. V zahraničí je momentálně velký zájem o dvojici Joao Felix – Ruben Dias. Zájem by měl mít Manchester United, City a oba španělští giganti. A cenovka? Benfica že tuto dvojici požaduje 150 milionů. O Cengize Undera se také začínají zajímat větší kluby. O jeho služby by se mohli poprat Arsenal s Totenhamem.