Business

Pozor na zkreslování odstínů při výběru produktů!

Když si objednáváme nějaký produkt, tak ho často potřebujeme vidět živě, protože díky fotografiím, které jsou špatně nasvícené se nám nedokáže odstín dané věci dobře rozlišit. Někdy nám pak přijde například podlaha o tón světlejší či tmavší a už se nám do takhle živě tolik nelíbí. Jak předejít tomu, aby se nám zakoupený produkt online líbil i po otevření zabalené krabice? Vždy je nutné si představit rovnou dané odstíny o krapet světlejší nebo tmavší a počítat s tím, že takto skutečně mohou vypadat. Nejlepší ale je, pokud nám firma, která prodává daný produkt zveřejní více fotografií v různých světlech, abychom se díky tomu mohli lépe podívat, jestli nám to sedí do našeho stylu, který chceme doma mít.

vzorník barev

Pokud se stane, že ani to nám obavy nezmírní, pak už je pouze nutné napsat nebo zavolat prodejci a nechat si popsat daný produkt anebo si nechat vyfotit v reálném světle produkt o který máme zájem. Díky tomu, že jsou většinou zaměstnanci pro pomoc lidem velice ochotní – můžeme se těšit, že nám vyjdou vstříc a skutečně daný produkt vyfotí a pošlou nám fotografie. Takže se nebojte ozvat se. Fotografie na webových stránkách je skvělá, pokud je tam více než jedna fotka. Podívejte se například na fotogalerii na stránce 3 sten-skrine.cz u této firmy. Mají jasně rozdělené to, co můžeme hledat, a tak neztratíme přehled.

tři lidé

Pokud si nejste jistí odstínem, který by se do Vašeho bytu hodil, tak je možnost i poradenství. Mnoho firem má poradenské služby zdarma, a tak nám pomohou v tom největším úsilí naleznout to co hledáme anebo to co se do našeho bytu či domu hodí nejvíce. Při využití možnosti poradenství je nejlepší, když svou místnost vyfotíme v dobrém světle a pošlete fotografii poradcům a sdělíte jim představu jakou máte. Pokud byste například chtěli spíše světlejší prostor, tak co zvolit, aby Váš dům či byt působil prostorněji a vzdušněji. Vše je pouze o domluvě.