Nezařazené

Poznejte svět z ptačí perspektivy

Proč si jednou za čas nezpestřit všední dny nějakou zajímavou adrenalinovou aktivitou. Využijte jednoho z živlů, konkrétně vzduchu, a přibližte se k nebi na dosah a vznášejte se alespoň na chvíli jako ptáci díky možnosti vyhlídkových letů. Užijte si nezapomenutelný pohled na svět z ptačí perspektivy a prohlédněte si známá i neznámá místa z kokpitu letadla. A ti odvážnější si mohou vyzkoušet přímo řízení letadla nebo vrtulníku a splnit si tak svůj dětský sen. Alespoň na chvíli se tak můžete stát pilotem na zkoušku a zjistit tak, jaké to vlastně je pilotovat letadlo.

malé letadlo

Nejste si jisti sami s sebou, a proto se raději nechcete hned pouštět do pilotování letadla v ostrém provozu? Pak využijte možnosti leteckého simulátoru, díky kterému si můžete vyzkoušet řídit dopravní letadlo, a přitom se vůbec neodlepíte do země.

Krásný je pohled na svět také z balonového koše, který vás také může vynést až k nebesům. Let balonem se tak pro vás může stát jedinečným zážitkem, při kterém se vznesete do výšin a budete si tak moci vychutnat pohledy do okolní krajiny. Při letu balonem si také můžete užít romantické chvilky třeba společně s vaším partnerem. A právě proto jsou lety balonem ideálním zážitkem třeba ke společnému výročí.

Chcete zažít ještě větší adrenalin ve vzduchu? Pak jsou tu pro vás tandemové seskoky padákem. Letadlem se necháte vynést do potřebné výšky a pak už si jen budete užívat jedinečných chvilek volného pádu do doby otevření padáku, se kterým se pak volně snesete k zemi.
ebersberg bavorsko

Vyberte si ten pravý letecký zážitek ušitý vám přímo na míru. A při výběru nemusíte myslet jen na sebe. Díky možnosti dárkových poukazů na letecké zážitky tak můžete podarovat někoho z vašich známých nebo příbuzných a udělat jim tak radost dárkem v podobě nezapomenutelného zážitku. Díky expertovi na letecké zážitky si budete moci splnit vaše sny a zažít nezapomenutelné chvilky v oblacích. Tak vzhůru do oblak.