Business

Kvalitní ubytování v Praze

Někdy musí člověk odjet z pracovních důvodů na určitou dobu do jiného města, ale ubytování od zaměstnavatele není vždy samozřejmostí. Jak se ale zařídit, když máte odjet například na dva měsíce? Platit si hotel by byl příliš velký luxus, za který byste utratili hodně peněz, na druhou stranu pronájem na tak krátkou dobu pravděpodobně není možné sehnat. Existuje nějaké vhodné řešení? Určitě ano, měli byste zkusit naše ubytovny v Praze, které jsou slušně zařízené a slouží přesně pro takové účely. Jednoduše se s námi domluvíte, a my Vám předložíme možnosti, které jsou zrovna k dispozici, a to samozřejmě včetně cenové nabídky.
Taková ubytovna ovšem není vhodná jen pro lidi, kteří musí zůstat ve městě kvůli práci. Nabízíme pokoje typu Komfort i pro turisty, kteří se chtějí zdržet pouze krátkodobě. V takovém pokoji naleznete dle dohody jedno až čtyři lůžka, vlastní sociální zařízení. K vybavení pokoje patří mimo jiné malá lednička a televize.ubytovací zařízení
Jaké další možnosti u nás naleznete?

  • Dlouhodobý pronájem dvoulůžkového pokoje pro páry
  • Dlouhodobé ubytování pro jednotlivce se zvýhodněnou cenou
  • Apartmány pro řemeslníky, kterým zařizuje ubytování firma
  • Možnost rezervace hostelu přes on-line formulář, případně telefonicky

V celém objektu je možno se zdarma připojit k internetu prostřednictvím WiFi sítě. Pokrytí je vyřešeno celkem 12 routery, takže stačí zadat heslo a můžete surfovat dle potřeby.
Pokud Vás zajímá ceník ubytování,stačí se podívat na přehledný výpis, kde naleznete různé typy pokojů a jejich cenovou relaci při krátkodobém pobytu, i při dlouhodobém pronájmu.platební karta

Jednoduché řešení situace

V našem hostelu budete mít veškeré zázemí, které je zapotřebí. Kouření v prostorách hostelu není možné, avšak pro kuřáky je vyhrazený prostor před vstupem. Co se týká placení, je možno využít jak platbu kartou, tak platbu v hotovosti na recepci.