Business

Kompletní nabídka instalatérských prací

Ptáte se, kde najít spolehlivého a především kvalitního řemeslníka? Jste na tom správném místě. U nás se nemůže stát, že vám zakázku několikrát odřekneme, třeba z toho důvodu, že bychom neměli čas, ani se u nás nemůže stát, že bychom se opozdili o hodinu a přijeli pozdě. Na čem budeme domluvení, to bude jasně dané a bude to platit, na to se můžete spolehnout.

nářadí

Poskytujeme havarijní servis 24 hodin denně

Náš havarijní servis funguje takzvaně non-stop, čili 24 hodin denně. Kdykoliv, kdy budete potřebovat, můžete se nám ozvat a my za vámi rádi přijedeme a to v jakoukoliv denní či noční hodinu. Ať je den nebo noc, vždy vám přijedeme ihned na pomoc. Havárie se totiž velice často nevybírají hodinu, ve kterou by se nám to hodilo, ale právě naopak, v nejméně vhodnou hodinu, a tak jsme zde pro všechny případy ve dne i v noci.

Často se v takovýchto případech může jednat o:

  • prasklou vodu
  • čištění ucpané kanalizace
  • prasklá tlaková kanalizace
  • mnoho dalších akutních situací

Zajistíme příjezd techniků do 60 minut od nahlášení havárie.

Čím vším se vlastně zabýváme?
– čištěním kanalizací
– veškerými vodo instalatérskými prácemi
– prácemi většího rozsahu (bytová jádra, rozvody vody po domech, montáže kotlů, bojlerů, výměny vodovodních stoupaček)
– spolupracujeme se zedníky, topenáři, plyn.ři, elektrikáři a jsme proto schopni zajistit i ostatní práce různého druhu.
Instalatér Praha vám zkrátka pomůže kdykoliv s jakýmikoliv vodoinstalatérskými prácemi, které zrovna potřebujete zařídit, ale také i s dalšími činnostmi. Zprostředkujeme jakékoliv práce.

instalatérství

  • Naše práce splňují vysokou profesionální odbornost a také způsobilost ke všem prováděným úkonům. Instalatérské práce se týkají oboru činností, jako jsou: kanalizace, voda, topení, plyn. V těchto případech musí být proveden vždy odborný zásah a následný kvalitní servis. Proto také zajišťujeme vše od drobných úkonů, které mohou být provedeny kdykoliv díky našemu 24 hodinovému servisu, až po náročné, složité a dlouhodobější práce.

S námi získáte nejenom kvalitně, rychle a profesionálně odvedenou práci, ale také finančně dostupné řešení. Máme tým s dlouholetými zkušenostmi a odbornými znalostmi.