Nezařazené

Chystaná funkce Dating!

Momentálně v následujících týdnech a měsících bude probíhat na Facebooku testování této nové funkce, ale my si v první řadě pojďme říci, co nás s touto novinkou čeká.

fcb

Za chvíli už nebudete muset z Facebooku nikam odcházet

Ano, na Facebooku již najdete skoro vše, co na internetu hledáme. Můžete poslouchat hudbu, sledovat videa, chatovat s přáteli atd. a teď si tu dokonce najdete svou životní lásku. Pokud vlastníte profily na internetových seznamkách, brzy je budete moci smazat a používat už jen Dating na Facebooku. Co je, ale pro mnohé potíž? Mnoho uživatelů si nepřeje, aby o jeho seznamování vědělo spoustu jeho přátel. Je to pochopitelné, kdo by chtěl, aby k tomu měl obecenstvo. Žádné strachy i na toto vývojáři funkce Dating mysleli a vymysleli to bravurně. Tato funkce bude probíhat zcela bez Vašich okruhů přátel.

seznamka

A jak to bude všechno probíhat?

Pokud máte status nezadaný či nezadaná, budete moci využít této funkce. Tudíž si jí zapnete a přímo Facebook Vám bude vybírat potencionální partnery na základě udání Vašich zájmů, věku, koníčků, a bydliště – a to zejména pro to, aby Vás nedělila přílišná vzdálenost a dokonce i třeba společných přátel. Na tomto základě se Vám zobrazí profily potencionálních partnerů. Pokud si vyberete profil uživatele, kterého byste rádi oslovili, musíte ho tzv. “olajkovat“ a pokud on Váš „lajk“ bude opětovat, teprve poté budete moci navázat společný chat.

Dávejte však pozor!

Nemusíme asi zdlouhavě vysvětlovat, jak může být seznamování po internetu zrádné a nebezpečné. Bohužel jsou takoví koumáci, kteří si založí falešné profily s ukradnutými fotkami zcela úplně jiného uživatele. Proto nikomu nesdělujte svou adresu, nedávejte si schůzky mimo lidskou civilizaci a vždy alespoň někomu ze svých blízkých, ať už rodině či kamarádovi, kamarádce sdělte, že jdete na rande, s kým a taky alespoň přibližné místo, kde se máte nacházet. Ne vždy musí za monitorem na druhé straně sedět ten, za koho se dotyčný vydává!

počítač

Věříme, že pokud zachováte veškerá bezpečnostní pravidla, bude vše v naprostém pořádku. Nakonec nám už zbývá popřát Vám šťastnou cestu, při hledání svého životního partnera.