Dům a byt

Pomoc (nejen) pro začínající podnikatele

O tom, že peníze skutečně vládnou světem, asi netřeba nikoho přesvědčovat. Dalo by se říci, že z velké části rozhodují i o naší životní spokojenosti. Není to sice rozhodující faktor, ale jeden z těch důležitých.

o Může se kupříkladu stát, že má někdo téměř geniální nápad, na kterém by mohl dostatek finančních prostředků vydělat, ale do podnikání se nemůže pustit právě proto, že nemá dostatek finančních prostředků.

Zní to trochu podivně, ale je to docela logické. Bez základního kapitálu většinou nelze podnikání rozjet.

· Pokud ho nemáte, můžete požádat o úvěr u banky.

· Jestliže máte z minulosti záznam v registru dlužníků, pak máte navíc ještě smůlu.

– Úvěr vám nebude poskytnut.
kufřík plný peněz

Totéž platí i v případě, že nemáte dostatečně vysoké příjmy. A vzhledem k tomu, že hovoříme o podnikateli teprve začínajícím, nebude mít k dispozici ani žádné daňové přiznání. Zdá se to jako neřešitelná situace? Není to tak. Stačí požádat o hypotéku u některého nebankovního poskytovatele. Tento způsob je výhodný i z důvodu velké rychlosti vyřízení. V případě, že klient opravdu spěchá, může mít hypotéku https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/penize-ihned/ vyřízenu doslova bleskovou rychlostí. Peníze může začít čerpat už v den podpisu.
přeložené bankovky

Výhodná úroková sazba s dlouhou dobou splatnosti

Tento finanční produkt je určen právě pro podnikatele, kteří z jakýchkoliv důvodů nemohou o podobnou finanční pomoc požádat u banky. Ty totiž posuzují své klienty většinou příliš přísně a jejich hustým sítem hned tak někdo neprojde.

· Nebankovní poskytovatel zkoumá každý případ individuálně a podle svých zjištění nastaví příslušný produkt přímo na míru.

· Proto je pro žadatele snadné nejen hypotéku získat, ale také ji v budoucnu splácet.

Doba splatnosti se může domluvit až na třicet let. A to s velice výhodnou úrokovou sazbou.