Ekonomika

Americká hypotéka bez doložení příjmů a bez registrů

Krásný název, který každý den hledá tisíc lidí.

Co tedy tito lidé vlastně hledají?

Lidé často hledají americkou hypotéku čili typ úvěru, u kterého budou moct ručit nemovitostí. Název americká pak značí, že peníze mohou klienti využít jakýmkoliv způsobem. Tento pojem je již v dnešní době hodně rozšířen, takže je známý nejenom u nás, ale po celém světě. Velice oblíbené jsou americké hypotéky právě v USA. Co dalšího značí tento název? Pokud jste hledali v názvu ještě bez doložení příjmů nebo bez registrů, hned si řekneme, co by to mohlo znamenat. Velice často se stále ještě setkáváme s případy, kdy si lidé myslí, že se může jednat o půjčku nebo v tomto případě o úvěr, u kterého nebudou muset dokládat své příjmy. Pokud jde o spotřebitelské úvěry, tak své příjmy musíte prokázat a také své výdaje a tyto úvěry se nazývají nebankovní hypotéky. Pokud se bude jednat o podnikatele, tak tento název znamená mírnější pravidla, takže nemusíte prokazovat své příjmy a můžete mít dokonce i nízké daňové přiznání a stále se to toleruje. Pod pojmem bez registrů se opět nenachází úvěr, u kterého bychom se nedívali do registru. Do těchto seznamů se totiž nahlíží, ale záznamy se v našem případě tolerují. Je to zcela odlišný přístup, než se kterým byste se setkali například u banky. Tam byste totiž se záznamem nedostali žádnou půjčku ani úvěr.

drobné mince

Jak se to liší od skutečnosti?

Ve skutečnosti se pod tímto názvem často nenachází obyčejný spotřebitelský úvěr pro běžné občany, ale právě podnikatelský. Peníze sice můžete použít jakýmkoliv způsobem, ale v podnikání. Registry se projíždějí, ale záznamy se tolerují. Příjmy se v případě podnikatelů dokládat nemusí. Je zde velká tolerance i nízkého daňového přiznání.

znak

Co znamená tento výraz u nás?

– Pod tímto názvem se u nás skrývá podnikatelský úvěr https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/. Pokud vás banka odmítla, najdeme pro vás řešení. Zajistíme velice výhodné podmínky.

  • Nízké splátky podobné těm v běžné bance.
  • Doba splatnosti až 30 let.
  • Žádné dokládání příjmů.
  • Úroková sazba již od 6,9 % p.a. v případě záznamu. Pro klienty bez záznamu máme připravenou velice výhodnou úrokovou sazbu již od 3 % p.a.
  • Peníze do 24 hodin od podpisu.